Mis on tazo roheline tee?

Tazo tee on üks populaarsemaid erisemaid teid. Tazo teed müüakse nii pudelis jääteina kui ka pakitud filterkottide valmistamiseks. Tazo teejatooteid leiate toidupoedes, kohvikutes, nagu Starbucks ja Seattle’i parim kohv, ning erinevate internetimüügiettevõtete kaudu. Tazo teefirma omistab oma laialdast edu ettevõtte rangele valikuprotsessile, kõrgekvaliteediliste looduslike koostisosade kasutamisele, eksootiliste maitseainete originaalsete koostisosade laiale valikule ja selle värvika päritolule.

ettevõtte info

Tazo teefirma asub Portlandis, Oregonis, pikaaegse eriteema meister Steve Smith. Smith tegi oma ülesandeks teetööstuse taaselustamiseks ja üldsuse tutvustamiseks rõõmuks joomise teest. Kasutades enda teadmisi eritööst ja rikkalikest iidsete tee retseptidest, arendas ta esimest paljudest uuenduslikest uutest maitseainesegudest, mis iseloomustavad ettevõtet. 1999. aastal ostis Tazo teefirma populaarne kohviganti Starbucks.

Tazo Stone müüt

Tazo Tea veebisaidi müüdi kohaselt on paljud Tazo praegused teepreesetid tuletatud retseptidest, mis on kantud iidsele kivile, mida nimetatakse Tazo Stoneiks. Öeldakse, et Tazo kivi asub varem peidetud koobas Punase mere lähedal. Müüt väidab, et Tazo kivi ilmus 1987. aastal, kui maavärin ja maastik tõid välja kivi sisaldava kooba. Tazo Stone’i lugu annab lisamõistmise, mis aitab kaasa Tazo teeainete ainulaadsele iseloomule.

Maitsed

Tazo teeettevõttel on üle 80 unikaalse tee maitse, nagu puuvilja-, marja-, tsitrusviljad, piparmünt, vürtsikas ja lilleline maitse. Nende toodete hulka kuuluvad värviline roheliste teede, mustade teede, punaste tee ja mitte-tee taimsete infusioonide kombinatsioon. Tazo teedispetsialistid loovad need segud, ühendades spetsiaalselt valitud koostisaineid nagu kaneel, hibisk, kummel, apelsinikoored, mustleed, kuivatatud puuviljad ja kuivatatud koor.

Kvaliteet

Tazo teefirma ei reklaami oma teeaineid, pakkudes olulist toiteväärtust või kasu tervisele. Selle asemel edendab ettevõte oma teesid, pakkudes head kvaliteeti ja maitset. Tazo teed on Kosher-sertifitseeritud ja need vastavad edukalt FDA ja EPA pestitsiidide nõuetele. Välja arvatud mõned maitsed, on enamik Tazo teesid ka gluteenivaba. Tazo teepakid valmistatakse hapnikuvalgest kanepi tselluloosist ja ei ole keemiliselt pleegitatud.

Kofeiini sisaldus

Tazo teed tulevad nii kofeiinilisse kui ka kofeiinivabadesse sortidesse. Avaliku huvi teaduskeskuse andmetel sisaldab Tazo Chai tee latte umbes 95 milligrammi kofeiini. Tazo tee spetsialistid kasutavad oma kofeiinivabade teeainete tootmiseks keerukat ja kogenud protsessi, mis hõlmab kõrgsurvestatud süsinikdioksiidi. Tazo taimsed infusioonid tavaliselt ei sisalda kofeiini.