Millised pähklid on Candida dieedil lubatud?

Candida-dieedi eesmärk on kontrollida Candida albicansi, patogeeni, mis ületab Candida Diet’i veebisaidi tõttu ebamugavaid sümptomeid, nagu peavalu, ajuvalu, liigesevalu ja seedetrakti probleemid. Toitumisega määrab madala suhkrusisaldusega toitumise kava koos probiootikumide ja seentevastaste ainete kasutamisega. Kuigi pähklid on suhkruses loomulikult madalad, võivad mõned hallid hallata, mis võib nõrgestada immuunsüsteemi ja halvendada teie seisundit.

Candida dieedil on suhteliselt palju pähkleid, kaasa arvatud mandlid, pähklid, pekanipähklid ja sarapuupähklid, mille Candida Dieedi veebisaidi aruanded on terved ja madala hallitusseente sisu. Kõrge valuvormiga pähklid, mida tuleks vältida, hõlmavad maapähkleid, pistaatsiapähkleid ja kašupähkleid.

Candida Diet koduleheküljel soovitab veelgi vähendada lubatud pähklite hallitusseente, neid leotades mõne tunni jooksul veega segatud greibi seemneekstrakti lahuses. Kuna Candida dieedil tuleb nisu- ja nisujahu ära hoida, proovige oma lemmik pagaritoodete valmistamisel asendada mandli jahu.

Pähklid söömiseks ja vältimiseks

Näpunäited ja trikid