Kuhu minna gorjamaal hüppamas floridas

Laskmine läbi õhu nagu lind on unistus paljudel inimestel. Tõstke relvade hüpata, see unistus ei toimi – vähemalt mõneks sekundiks, kuni kummist köis, mis on teile kinnitatud, peatab kukkumise. Niinimetatud tuuleküte, mis on kinnitatud ainult paksu elastse nööriga, langeb sillale või tornile, on põneva põneva ajaviite huvipakkuvateks. Sunshine’i osariigis pakuvad sellised adrenaliini kiirust mõned Kirde-ja Kesk-Florida osad.

Destinis asuv raja pere puhkekeskus

Destinis võite astuda spetsiaalsest tuulelaagri hüppetornist rongipere puhkekeskuses, väikest lõbustusparki Highway 98-s. Platvorm on 75 jalga kõrge ja džemprid langevad suure turvapadjaga, mis paiknevad otse alla Torn – enne, kui elastne tross lükkab hüppaja tagasi õhku. Määrused nõuavad, et ratturid kaaluksid 80 kuni 240 naela. Kui olete noorem kui 18 aastat, peate seadusliku hooldaja allkirjastama tüübikinnituse vormi, enne kui saate lennata.

Cobra seikluspark Panama City rannas

Randade lõbustuspargis Cobra Adventure Park on Vertical Accelerator Bungee Ride’i koduks. See Panama City atraktsioon laseb teid üles taevasse, et nautida 160 jalga vaba langemist. Cobra Adventure’is on muu hulgas ka lendavate mootorsõidukite võidusõit – üsna ootamatu Floridas – ja Max Flight Simulator. Park on avatud aastaringselt.

Super Shot vanalinnas Kissimmee

Kissimmee vanalinn, meelelahutus, karneval ja shopping area, funktsioonid Super Shot. See sõit tõmbab osalejaid umbes 150 jalga üles enne äkksurvet langetamist. Pakutakse ka kahe inimese kogemust. Selles tandempaketis hüppab kahe partneri külge kõrvuti rihmaga, enne kui nad hüppavad kokku 80 jalga. Teemapargis on palju teisi väljasõite ja seiklusüritusi.

Näpunäited

Teie turvalisuse tagamiseks on oluline, et püstumeede pikkus oleks täpselt reguleeritud. Juhtme pikkuse määramiseks tuleb oma kõrgust ja kaalu, kaasa arvatud turvavöö kaalu, mõõta teie valitud tuulelippude kohas. See ei ole koht, kus saaksite oma suurust erineda – kui kaabel on liiga pikk, siis on oht, et see võib maapinnale lüüa. Kuulake bänneri rajatise töötajaid hoolikalt ja veenduge, et kõik juhised oleksid arusaadavad. Küsige kõiki küsimusi, mis teil võib olla, enne kui hüpate, isegi kui need võivad teile kõlvatult kõlaks.

Hoiatused

Tõstke laiekraani torn või sild võib tõsiselt kahjustada oma pahkluude, selja ja kaela ning adrenaliini kiirustamine võib olla liiga tugev mõne inimese, eriti nendega, kellel on teadaolevad südamehaigused. Rääkige oma arstiga, enne kui kaalute relvade hüpamist, et veenduda, et seiklus ei kahjusta teie tervist.