Kõige turvalisem viis beebi köha tegemiseks

Tavaline külm või mis tahes haigus, mis põhjustab beebi keha liigse limaskesta tekitamiseks rinnus ja kopsudes, võib olla vanemate jaoks laastav. Väikelapsed sageli ei suuda kõhtuid limaskesta ise, muutes hingamise raskemaks, kui haigus kannatab. Õnneks saate aidata lapsel luua köha, mis on piisavalt limaskestade eemaldamiseks piisavalt tugevad. Inimesed kasutavad mitut tehnikat, kuid ainult üks on lapsele ohutu.

Miks löökpillid on kõige turvalisemad

Mõned viisid, kuidas inimesed lapse köha saamiseks kasutasid, hõlmavad ka lapse peksmist selja keskel, nii nagu oleksid lapsed peksma, peksid sõrme kõrisse flegma puhastamiseks, samuti muud ebaturvalised meetodid. Selleks, et teie laps oleks oma hingamisteedel puhastamisel ohutu, peaksid lapsevanemad kasutama löökpillide meetodit köha tekitamiseks. Lastel, kellel on tsüstiline fibroos, vanematel on limaskestade kopsude puhastamiseks löökpillid. Ühe tüüpi löökpillid on kasutada beebi ülemise seljaga varustatud kätt. See ala ei sisalda delikaatset luu, mida vanem võib menetluse ajal kogemata kahjustada. See on ka mitteinvasiivne protseduur, kuna see ei nõua, et peate midagi lapsele kinni, mis võib põhjustada edasisi takistusi või kahjustusi.

Ettevalmistused

Löökpillimismeetod nõuab suurt kätt. Paigaldage oma käsi koridori, peopesa poole alla tasasel pinnal. Pöörake käsi üles kohas, kus sõrmed ühendavad peopesa. Pöial peaks jääma otse või paralleelselt käega. Treenige löömist, koputades käe kergelt vastu oma nahka. Muutke liikumist tugevamaks, kuid mitte piisavalt, et põhjustada valu. Chicago Meditsiinitööstuse Comer Lastehaigla Ülikooli andmetel on eesmärgiks luua valju heli, mis on ka õõnes. Haigla soovitab, et libisev heli tähendaks seda, et käsi ei korrektne. Võtke beebi riided maha, jättes õhuke särk.

Kuidas see on tehtud

Cystic Fibrosis Foundation soovitab teil positsiooni beebi nii, et gravitatsioon aitab tekitada köha limaskesta lahti. Võite hoida lapse oma ringi küljelt, seeläbi luues oma keha ja tema perpendikulaarsete nurkadega. Lase lapsel üle padi või toetada oma rinda oma vaba käega. Oma karikaga käega kasutage löökriistu lapse tagaküljel üleval paremal või vasakus ülanurgas. Hoidke särki käe ja beebi keha vahel. Kasutage löökpilli kuni 40 minutit. Imiku jaoks on tõenäoliselt vaja vähem aega.

Limaskesta puhastamine

Pühkige kõik sulged või limaskesta riiega, kui see välja tuleb. Lamba süstal tuleb limaskesta imemisega lapse suust välja võtta, nagu seda toodetakse. Teie lapsel võib olla raskusi selle väljasaatmisega. Vanemad peaksid konsulteerima lapse pediaatriga enne mis tahes põhjusel kõhulahtisuse tekitamise meetodi kasutamist.