Parimad kaasaskantavad bike pumbad

Portatiivsed bike pumbad tulevad mitmes stiilis. Raamipumbad on suurimad ja kergemini kasutatavad, kuid vajavad rohkem ruumi ja raamide paigaldamist. Mini-pumbad on väiksemad kui raampipumbrid, võivad kaaluda vaid mõne untsi ja võivad sageli sobida seljakotti või sadulakotist. Kuid need võivad olla tülikas kasutamiseks ja võtta ühe täidise jaoks pikka aega. Otsustage, kuidas soovite pumpa vedada ja kui oluline kaal ja valige vastavalt. Pumpade ostmisel kasutage seda, et veenduda, et seda teedel või rajal oleks võimalik kasutada. Otsige käepidet, mida on kergesti haarduv, ja pumpa, mis tagab kiire ja püsiva pumpamise liikumise. Topeltpumba pumbad täidavad nii pumba tõusu kui ka languse. Süsinikdioksiidi sissepuhutajad on lihtsad, väikesed ja kiireid valikuid, mis aitavad teil koju jõuda, kuid süsinikdioksiid ei ole rehvide täieliku säilitamise seisukohalt usaldusväärne. Maanteesõidukitel veenduge, et pump oleks võimeline tagama teie rehvides vajaliku kõrge rõhu.

Tavalised lõksud

Enne pumba ostmist kontrollige toruliiki. Kaks peamist tüüpi ventiilid on Presta ja Schrader. Schraderi ventiil, mida sageli kasutatakse odavamatel mootorratastel, näeb välja nagu auto-rehvi klapp – lühike, must ja paks, metallist otsaga, mis on kaetud plastkorgiga. Prestaklapid on pikad, õhukesed ja metallid ning neil on plastikkorki all ülemine otsik. Mõned pumbad töötavad ainult Schraderi jaoks, mõned neist on Presta jaoks ja mõned võivad mõlemat tüüpi ventiilidele ümber ehitada; Tunnustage, et kaasaskantav pump ei asenda tavalist põrandapumpa koduseks kasutamiseks. Portatiivsed pumbad on mõeldud hädaabitöödeks, kuid põrandapumbad annavad kodus remondiks ja hoolduseks palju kiiremat ja mugavamat jõudlust.

Kust osta

Teie kohalikus bike poodis peaksite leidma hea valik kantavate pumba. Kui te ei vali kaalu ja disaini, võite leida ka väiksemat valikut jalgrataste ja lisavarustust pakkuvates spordihoovides ja kaubamajades. Internetis leiate pumbad jalgratta jaemüüjatelt nagu Bike Nashbar ja väljas tegutsevad head jaemüüjad nagu REI.com.

Kulud

Portable bike pumbad ulatuvad umbes $ 15 kuni $ 80. Selles vahemikus kulukamad pumbad kasutavad massi vähendamiseks selliseid materjale nagu süsinikkiud. Leiad palju mini ja raami pumbad vahemikus $ 20 ja $ 30.

Aksessuaarid

Kui otsustate kasutada süsinikdioksiidi paisumistsooni, peate te ostma CO2 kassetid.