Mis juhtub, kui ma söön enne treeningut valgu raputamist?

Valgu raputused koosnevad veest või piimast segatud valgupulbrist. Tavaliselt valmistatud segistis või loksu tassis on valgu raputamine paljude inimeste jaoks ettevalmistusrežiimi lahutamatuks osaks. Enne treenimist peab proteiini raputamise joomine parandama oma treeningut ja abi sobivuse eesmärkide saavutamiseks. Kuigi valgu raputused ei ole kõigile, võib jootmine enne treeningut olla kasulik.

Bodybuilding.com sõnul on joomine valkude raputamiseks enne treenimist oluliseks nende jaoks, kes soovivad lihaseid ehitada. Lihased koosnevad peamiselt valgusisaldusest ja valgu raputamine enne töö tegemist annab teie kehale proteiini, mida ta vajab tugevamaks ja lihaseid üles ehitama. Proteiini kasutatakse ka ensüümide ja teiste hormoonide loomiseks, mida teie organism vajab tugevuse suurendamiseks.

Töötamine põhjustab intensiivseid kokkutõmbeid, mis põhjustavad teie lihaste kiududele väikesi pisaraid. See väike kahjustus lihastele, kui teete välja, on üks põhjusi, miks puhkepäevad on nii olulised – lihased vajavad aega oma ennast parandada ja parandada. Valk aitab kaasa paljudele olulistele toitainetele, mida teie keha vajab seda parandust. Piisava valgu saamine võib põhjustada teie lihaste liigset väljaõpet, mis võib lõppkokkuvõttes põhjustada vigastusi. Valgu raputamise joomine enne töö tegemist võib aidata teie keha paranemist treeningu ajal kiiremini ja tõhusamalt, teatab Bodybuilding.com.

Valgu raputused sisaldavad kompleksseid süsivesikuid, mis on keha jaoks oluline energiaallikas. Valguse raputamise joomine enne treeningut aitab tagada, et teil on piisavalt energiat, et kõik oma treeninguks ära kasutada ja sellest võimalikult palju ära kasutada. Enne treeningut võtke valgu raputamine päevadele, mil vajate natuke lisatõusu, et saaksite minna.

Valgu raputamise eelised võivad olla need, kes otsustavad pärast ravimi väljaarendamist neid võtta, ka Straight Healthi aruanded. Kuigi pole mingit võimalust saada oma treeningu ajal valgurikkumisega seotud energiat annavad kasu, nagu oleksite selle eelnevalt võtnud, võib pärast selle välja töötamist raputada veelgi aidata välja töötada tekkivate kahjude parandamiseks vajalikke valke Tehke oma lihaseid. Proovige valgu raputamist enne ja pärast treeningut ja vaadake, mis teie jaoks kõige paremini sobib.

Lihaste tootmine

Lihaste paranemine

Energia valk

Enne treeningut ja pärast treenimist