Parimad kaalutõusud

Parimad kehakaalu tõstmise meetodid ei võta alati arvesse hõivatud eluviise. Suuremad portsjonid söögikordades, söövad sagedamini päeva jooksul ja sisaldavad avokaado, tervislike õli ja täisteratooteid teie raviskeemi, on kaalukad strateegiad kehakaalu tõstmiseks, kuid mõnikord olete liikvel. Kui otsite baari, mis aitab teil oma kalorikestest eesmärkidest kinni pidada, siis vali kõrgekvaliteetsetest koostisosadest ükskõik milline toode või võite ise seda teha.

Kehakaalu saavutamise põhimõtted

Järgides kaalukäitumise üldisi põhimõtteid, peate looma kaltsiumi ülejäägiks ligikaudu 3500 kalorit, et saada 1 nael. See summa on 500 täiendavat kalorit päevas, kui te ei põle läbi aeroobse harjutuse. Kuid inimesed saavad – ja kaotavad – kaalu erinevalt, seega on hea mõte konsulteerida toitumisspetsialisti või dieediarstina, et teie jaoks spetsiaalselt välja töötada kava. Sõltuvalt sellest, miks on teil vaja kehakaalu tõsta, võib toitumisspetsialist välja töötada raviskeemi, mille abil saate naela naasmiseks aeglasemalt, lisades 250 kalorit päevas. Kui teie dieet oleks enne kehakaalu langust ideaalis vähem, võite arvata, et saate Oma ülejäägi saavutamiseks lihtsalt lisage paljudele meeldivatele kõrge kalorsusega toidule nagu friikartulid ja rasvased magustoidud. Kuigi need toidud annavad kindlasti kaloreid, ei anna nad toidule olulisi toitaineid, nagu lahja valk, mis aitab luua lihaseid. Aja jooksul võib kõrge suhkru, rafineeritud süsivesikute ja muude tühja kalorsusega toiduga söömine põhjustada raskusi, kuid tekitada ka ainekahjustusi.

Ingredients baarides

Äririba valimisel uuri kõigepealt toitaineteavet ja koostisosade loendit. Kui asendate baariga istuvat sööki, tahate kõrgemat kalorite arvu – vähemalt 300 kalorit -, kuid mõnes baaris on tarbijaaruannete analüüsi kohaselt vaid 140 kalorit. Soovitatud kalorite arv võib siiski sisaldada lisaainete hinna. Nagu iga töödeldud toit, sisaldavad kaubanduslikud baarid sageli palju aineid, mille nimed te ei saa hääldada, või lisandeid, nagu osaliselt hüdrogeenitud taimeõli – trans-rasv, mis on seotud kardiovaskulaarse haigusega. Samuti võivad nad esineda sigurijuur, mis on lisatud kiudaineid, mis võivad põhjustada maohäireid. Teie parim valik on kogu toidu koostisosade, näiteks koostisainete loendi peal asuvate pähklite, seemnete ja kuivatatud puuviljade baar, samuti tervislike õli, kiudainete ja valkude looduslikest allikatest; kaubanduslikud baarid võivad sisaldada ka kaloreid sisaldava suhkru , Üks populaarne toidukorra asendajaga bar, milles on 370 kalorit, on loetletud mitu magusainet 19-grammise suhkru jaoks – see võrdub peaaegu 5 teelusikatäis. Toidu liiga suhkru sisaldus võib põhjustada mitmeid kroonilisi terviseprobleeme, sealhulgas kõrgeid seerumi triglütseriide, südamehaiguste, põletike ja II tüübi diabeedi riskifaktorit. American Heart Association soovitab ainult 6 tl lisatud suhkrut päevas naistele ja 9 tl meessoost. Vältige toodete koostisosade loetelus sisalduvaid sõnu “suhkur”, “siirup”, “magusaine” või “puuvilja kontsentraat” või nimetused, mis lõpevad “-osaga”. Kunstlikud magusained baarides ei aita kaasa kehakaalu tõusu ja võivad põhjustada teid Iha rohkem magusat toitu. Kapslid, mis sobivad kõige paremini kehakaalu saavutamiseks, saavad oma suhkru looduslikest kaalutõusuga allikatest nagu kuivatatud puuviljad.

Valk kaalu suurendamiseks

Kvaliteetne valk aitab rasvade asemel suurendada lihaseid, kui kaalute. Samas ei ole kasu, kui sööte rohkem valku kui vaja, ütleb Toidulisandi ja Dieteate Akadeemia. See tähendab 10-35 protsenti päevasest kaloritest või ligikaudu 46 grammi proteiini naistele ja 56 meest.Kui teie kehakaalu toitumine sisaldab kolme ruudu päevas, millest igaüks sisaldab tervislikku valguallikat, näiteks kala, kodulinde , Munadest või oadest, pole teil vaja baarist ekstra valku otsida. Kuid kui olete teel ja peate oma suupistevalgust osa võtma, vaadake serveerimisel vähem kui 30 grammi valke. Ühes uuringus oli 30 grammi proteiini söögikorra ajal sama efektiivne lihaste ülesehitamiseks kui suuremad kogused, tulemused avaldati 2009. aastal Ameerika Dieteali Assotsiatsiooni ajakirjas. Parimad kaalutõusud sisaldavad tervislikke valguallikaid, Nagu pähklid, seemned ja vadakuvalk, nende peamine koostisosa ja vältida raskesti töödeldud täiteaineid ja proteiini võimendajaid, näiteks soja isolaate, koostisosade loetelus.

Muud kaasaskantavad kaalutõusud

Kaaluvõtuvardad võivad kuluda mitu dollarit ükshaaval. Lisaks kuludele on kaubandusbaarid põhimõtteliselt töödeldud toidud, mille puhul peaksite oma dieedil piirduma parima tervisega. Võite säästa raha ja saada kaasaskantavus samal ajal teiste hõlpsasti valmistatavate kehakaalu saamiseks suupistetega. Loo üksikuid pähklite ja kuivatatud puuviljade seguartikleid ja hoia neid kottidel, kui olete teel. Või looge oma kehakaalu tõmburid kodus, kasutades toitaine- ja kalorsusega tihedaid koostisosi nagu pähklid ja pähklivõid, seemned, kinoa, kaer, kuivatatud puuviljad, raseeritud kookospähkel ja tume šokolaad.