Näpunäited grillimiseks porterhouse steak

Porterhouse steiak, mis koosneb ülemisest ribadest ja portsjonist, on ühe-kahe-tolline paks ekraan, millel on puhas tagahoovis grilli hiilgus, see tähendab, et kui seda õigesti küpsetatakse. Õnneks võite vältida pettumuslikult kõva, üleküpsetatud portermaja praed, mõistes põhilisi ettekirjutusi grillist paksu prahi valmistamiseks – kuidas valmistada liha eelnevalt, kui kaua söögikoogi valmistada ja kuidas seda õigesti hinnata Armastus. Õppige neid põhilisi samme ja võite välja kujuneda kaunilt hooldatud, mahlakad praed, mis on piisavalt head, et võistelda lihtsamate steikahukatega ja väikese osa kuludest.

Porterhouse steaks – ja tegelikult kõik praed – tuleks enne küpsetamist soojeneda toatemperatuurini või 70 kraadi Fahrenheiti. Kui külma praadiga puutuvad kokku lõõskav kuum grill, lihukoe sõltub järsult, mille tagajärjeks on karm, kõvenenud välimine kroom. Seevastu, kui eemaldate pagaritest külmkapist 30-60 minutit enne grillimise alustamist, toodate valmistoidu, mis on pehme ja ühtlaselt keedetud. Kui toatemperatuur on oluliselt kõrgem kui 70 kraadi Fahrenheiti, lase liha istuda mitte kauem kui 30 minutit, samuti kui temperatuur on tunduvalt kõrgem kui 70 kraadi, siis võib juhtuda, et liha peaks istuma kogu tunniga. Siiski võib liha toatemperatuuril jätta toidust tingitud haigus, seega peate seda meetodit kasutama ettevaatlikult.

Vastupidiselt kiusatusele hoida Porterhousei praed soolaga enne grillimist. Kuna sool jookseb lihakoostist niiskust välja, sööb praed enne nende grillile panemist, tekib liha pinnale kogunev vesi ja sul on lõpuks halli, osaliselt aurutatud Porterhousei praed, mitte kuumusega kuumusega maitset, tekstuuri Ja pruun välimus sa tahad. Kõigepealt küpseta praed, seejärel sool ja pipar maitsesta kohe enne serveerimist.

Veenduge, et grill on äärmiselt kuum, võimaldades küpsetamist küpsetada 10 minutit. Asetage liha grilli kuumimasse ossa ja küpseta, harvemale lihale 7-10 minutit ühele küljele või keskmiselt haruldaseks 8-12 minutit. Kui soovid, et praed oleksid ristlukkimärgid, keerake liha 30 kraadi pärast seda, kui esimesed kolm kuni neli minutit küpsetamise aega on mõlemal küljel möödunud.

Porterhousei praadide väärtuse kindlakstegemiseks võite testida sõrme või pingutama. Nööpse sõrmega liigutage mitu lihatükki, haruldane lihakivi tundub pehmelt puutetundlik, samal ajal kui keskmise haruldase lihakreemi puhul on teatud takistus. Usaldusväärseima hinnangu saamiseks on liha termomeetri kasutamine usaldusväärsem. Haruldane küpsetatud liha registreerib umbes 120 kraadi Fahrenheiti, keskmiselt haruldane umbes 125 kraadi ja keskmise 130 kuni 135 kraadi. Kui teie praed jõuavad sobiva temperatuurini, eemaldage need grillist ja laske neil 15 minutit istuda. Ärge ületage soovitatavaid temperatuure, sest praadimise temperatuur võib pärast toiduvalmistamist tõusta kuni 10 kraadi. USA Põllumajandusministeerium soovitab liha termomeetri kasutamist, et testida oma praadimise sisetemperatuuri, et tagada liha temperatuuril vähemalt 145 ° F.

Soe toatemperatuurile

Maitsestamine

Cooking Times

Otsustage Doneness