Milline kehaosa elipstilist eesmärki teeb?

Elliptiline treener on kardiovaskulaarne masin, millel on kaks käepidemega polaapiat ja kaks jalgpedaali. Masina käitamiseks liigutate käepidemeid edasi-tagasi, kui liigutate jalgpedaale kaare või elliptilises liikumises. Elliptiline ei aita mitte ainult aeroobset suutlikkust, vaid on suunatud ka mitmele lihasele.

Identifitseerimine

Tavalised südameharjutused, nagu jooksmine, jalutamine ja jalgrattasõit, kõik mõjutavad kehas ellipsi harjutust aeroobse seisukoha järgi. Suurim erinevus on see, kuidas nad organismi sihivad. Kui sõidad või kõnnite, on alumine keha peamiselt tööl. Elliptiline väljaõpe toimib mitte ainult alumise keha, vaid ka ülemise keha.

Spetsiifilised lihased suunatud

Elliptilised väljaõppmised on alumised keha lihased, nagu gluteed, nelinurkseed, hamstring, vasikad ja eesmine tibialus. Gluteed on põkklihased ja nende kõrval paiknevad hamstringid. Mõlemad lihased aktiveeruvad puusa pikendusega. See toimub siis, kui teie reie liigub libisemisprotsessi ajal tagasi. Neljarattalised reied asuvad reide esiküljel ja nad töötavad siis, kui teie põlve laieneb teie jalamile. See toimub siis, kui jalg liigub edasi. Vasikad on alajäseme tagaküljel ja sääreluu esiosa jookseb eesmise tibialiini ees. Mõlemad lihasrühmad kokkuvad elliptilise treeningu abil alumiste jalgade stabiliseerimiseks. Rectus abdominis ja obliques on peamised lihased, mis hoiavad keha tasakaalustatuna ja õiges joondamises; ülemine keha lihased, mis on suunatud, on latissimus dorsi või “lats”, ratsavähk, triceps ja biceps. Latid on seljas moodustatud V-kujulised lihased ja nad töötavad iga kord, kui tõmbate käepidemeid keha poole. See on ka ettepanek, mis võtab bicepsi tööle. Triksepsid, mis asetsevad õlavarre tagaosas, töötavad rinnakorvidega ühtselt, kui vajutate käepidet edasi. “PEC” on rindkere lihased.

Variatsioonid

Elliptilised masinad on käepidemega konsooli all keskel. Võttes oma käed maha liikuvatest postidest ja asetades need nendele käepidemetele, saate eemaldada ülemise keha liikumisest. See asetab suurema rõhu teie gluteile, hamstringsile ja nelinurksudele, kui püüate neid piirkondi spetsiaalselt sihtida, mitte ülemist keha. Samuti saate muuta elliptiline suunda ja libiseda tahapoole, et suunata oma lihaseid erinevalt. Tasakaalu väljakutseks ja suurema rõhu asetamiseks keha ühele küljele libistage ühe jalaga õhku taha. See võtab palju põhitöökohta.

Lihasnõudlus

Lihase tugevus on üles ehitatud raskete raskuste tõstmisega madalate repsidega. Lihasjõuline vastupidavus on üles ehitatud nii, et teedel on kõrge vastupidavus valguse suhtes. See, et elliptiline harjutus on tehtud pika aja vältel koos valguse vastupanuvõimega, loob see lihaste vastupidavuse. See tähendab, et te ei saa suurendada lihase suurust elliptilise väljaõppe abil.

Kasu

Elipstilise väljaõppega on olemas kaks suurt kasu. Esiteks, nad töötavad hästi, kui teil on hõivatud ajakava. Aja puudumine on üldine vabandus inimestele, kes ei kasuta. Kui te töötate oma ülemise ja alumise keha lihaseid samaaegselt elliptilisega, saate kergesti kogu keha treeningu 30 minuti jooksul. Elliptiline on veel üks suur eelis, et see tekitab vähese mõju. Elliptiline masin on põlvedel, puusaladel ja seljal vähem stressirohke kui jookseb jooksulint. See võimaldab ühiste tingimustega inimestel mitte ainult põletada kaloreid, vaid ka tugevdada nende lihaseid, kahjustamata nende luude ja liigeste tervist.