Parim vanem golfiklubid

Vanemlikel golfimängijatel ei ole tavaliselt võimalik klubi nihkuda nii kiiresti kui nooremad ja vilgasimad golfimängijad. Seega saavad vanemad mängijad klubid, kus on suuremad magusad täpid – suurim vahemaa saavutatud klubi näo keskpunkt ja madalam raskuskese. See aitab laskidel õhku kätte saada ja viib kauguse suurenemiseni, mis võimaldab vanemate golfimängijatel säilitada oma oskuste taset minimaalsete pööretega. Parimate golfiklubide kindlaksmääramine vanematele mängijatele tähendab andeksandmist, mängitavust, komplekti ja klubi kujundust.

Palju paindlikkusega ja suure kiigumiskiirusega mängijatel võib mängida madala tõusuga draiverit, 3 puitu, 2 kuni 9 triikrauda ja kolme kiilu. Nagu vanem, pop ja paindlikkus sa kunagi oma golf swing lihtsalt ei ole enam enam. Seda võimu kaotamist saab kompenseerida, muutes oma komplekti meik. Lisage laht juhi ja kolme puitu: vanurid peaksid tabama 10 kraadi või kõrgem juht ja 15 kraadi või rohkem 3 puitu, 3 ja 4 hübriidid peaksid asendama 2 ja 3 triikrauad. Hübriidid on kujundatud puidu ja raua omadustega, et lisada kaugust ja kontrolli.

Mis tahes vanemate golfimängijate jaoks on oluline neljanda kiilu lisamine. Vanemad golfimängijad peavad lööki säästma, et nad puutuksid rohelistega. Neljas kiil lubab kõrgematele golfimängijatel täpsemalt vahemaast lahkuda laevatehest. Kilbi sammud peaksid olema iga 4 kraadi võrra – parima lühikese mängu mitmekülgsuse saavutamiseks on soovitav kasutada 48-kraadist pitching kiilu, 52-kraadine nurga kiil, 56-kraadine liiv kiil ja 60-kraadine ristlõike kiil.

Callaway Golf teeb mitmeid mängukonsoolide mänge, millel on suured magamiskohad ja perimeetriliselt kaalutud õõnsused. Nende klubijuhtide ühendamine vanemate flex-võllidega annab parima meigikoha aeglasemate pöörlemiskiiruste jaoks. Näiteks X-24 Hot Iron on Callaway’i uusim pakkumine, mida firma väidab endiselt oma pikima ja otsesema triikraudena. Callaway väidab, et klubi nägu on maksimaalse kauguse ja täpsusega kuum. Seniorid reageerivad positiivselt klubi eripärasele pimedale viimistlusele.

Taylor Made on juba pikka aega olnud juhtide ja metsametsade juhtijaks. Ettevõte toodab vähese raskuskeskmega mõnda kõige andestavat juhtvõimalust turul, mis on mõeldud kaugemale ja sügavamaks püüdmiseks. Burner Superfast ja R9 Superdep on kvaliteetsed võimalused kauguse suurendamiseks. Nende klubidega, kes on seotud vanemate flex võllidega, saab lemmikuteks vanemate golfimängijate kottides. Taylor Made’il on ka mitmeid kvaliteetseid raua võimalusi vanemate golfiväljakute jaoks, kes peavad seda nagu Burner Superlaunch Rescue komplekt, mis sisaldab kahte hübriidmudelit.

Seatud meik

Neljas wedge

Valik 1: Callaway

Valik 2: Taylor Made