Parimad tenniseprillid

Tennisist päikeseprillid peavad tagama hea UV-kaitse ja valguse kaitse, võimaldades teil kiiresti liikuda, ilma et prillid jääksid peast välja. Tenniseprillid on loodud ka selleks, et hõlpsamini näha teie peas lendava kollase tennise palli, isegi kui päike on otse teie silmadesse. Otsige kriimustuskindlaid läätsedest, mis on valmistatud polükarbonaadist plastist ja tihedalt silikoonist nina käepidemetest, nii et prillid ei kao higistamise ajal. Tenniseväljaõpe Dave’i veebisait soovitab Aruba Sports DRIVRi tennisejalatsite päikeseprille, kuna neil on suurepärased objektiivid ja need sobivad ideaalselt. Optika Planet määrab viie tähega Bolle Kicker Sport Tennis päikeseprillid. Neil prillidel on spetsiaalne objektiivifilter, mis tumeneb kõikides värvides, kuid tennisepall kollane. Veebisaidil Do It Tennis Maxx Cinco HD Sport päikeseprillid on oma objektiivide ja sobivuse tõttu kõrgel tasemel.

Tavalised lõksud

Probleem, millega paljud tennisistid satuvad, on tennise ajal tavapäraste päikeseprillide kasutamine. Mitte ainult tavapäraseid prille pole palju kergem libiseda suurte spordialadega nagu tennis, vaid ka teie võime näha tennise palli. Tenniseprillid on spetsiaalselt ette nähtud palli heledamaks, kui tuled põlevad. Veenduge, et teie poolt ostetud klaasid on mõeldud tenniseks kasutamiseks ja nina ja peaga peal parem käepide, mis takistab prillide hüppamist ja sukeldumist.

Kust osta

Spordikauplustes leiate tenniseprillid. Mõned tennisekauplused müüvad võrgus mitu tenniseprillide versiooni ja marke, nagu Maxx Cinco, Bolle, Aruba ja Oakley. Spordiametil on valik tenniseprillideid. Veel tennisepärasest poodist proovige veebisaidi Do It Tennis. Nad pakuvad mitmesuguseid tenniseprillide kui ka teiste tennisevarustust. Mõlemad poed pakuvad perioodilisi allahindlusi ja laevanduspakkumisi.

Kulud

Oodake, et maksate rohkem tenniseprillide eest kui tavaliste päikeseprillide eest. Asjaolu, et prillid peavad olema purunenud ja kriimustuskindlad ning neil on spetsiaalne lääts tennisepallide esiletõstmiseks, muudab hinna tõusuks tõusud taseme. Oodake, et maksate 50 kuni 100 $ enamiku tenniseprillide jaoks. Aruba Spordi DRIVRi tennisejalatsid maksavad umbes 65 $. Bolle Kicker Sport Tennis-päikeseprillid maksavad umbes 92 $ ja Cinco HD Sport päikeseprillid maksavad umbes 25 dollarit.