Milliseid lihaseid rula töötab?

Skateboarding nõuab kõrge tasakaalu ja kooskõlastamist, mis toimib kogu keha sees lihaseid. Te saate lihtsalt trenni lihtsalt rulluisuga ühel suunal. Rulaarvestuse trikkide läbiviimine suurendab teie lihaste vajadusi, sest need nõuavad kiirelt mitu liigese liigutust. Rula üritab soodustada lihaseid keha ühel küljel, ja võite soovida tasakaalustada seda harjutusvormi koos kehakaalu väljaõppega või arendada ambiisust jalgades.

Skateboarding töötab teie peamised lihased. Teie peamised lihased stabiliseerivad teie keha ja võimaldavad teil tasakaalustada ebastabiilseid pindu, mis on rulatissi oluliseks osaks. Tuum sisaldab teie kõhu lihaseid, teie lihaste struktuuri ja lülisambaid ümbritsevad lihased. Teie puusalihased sisaldavad üle kümne sisemise lihase, mis stabiliseerivad puusaliiget. Spinaalsed lihased sisaldavad lisaks suurtele lihastele nagu latissimus dorsi ja trapzius lisaks mitmele sisesele lihasele, mis pikendavad selgroogu.

Sinu nelikarattaline töö on sujuvalt rulluisuga. Neljarattalised rühmad sisaldavad nelja lihaste rühma, mis moodustavad teie reite esiosa. Need lihased pikendavad põlvet ja muudavad puusaliiget. Uisutamise käigud nagu ollie hõlmavad põlve pikendamist ja puusa paindumist. Võistlejad kiirendavad ülespoole jalgade plahvatuslikult sirgendamisega, mis ulatub põlvedele. Puusad lähevad kohe pärast mõju ollie allapoole.

Skateboarding töötab teie hamstrings, mis sisaldab nelja lihase rühma, mis ulatuvad teie glutetidelt põlve tagaküljele. Hammaste liigutused paistavad oma põlve, mis võimaldab teil oma vasikaid oma reide tagant üles tõsta. Põlveli painutamine on oluline, et hoida rasket raskusjõudu madalamal uisutamisel. Hip laiendused liiguvad teie vaagna ülemises osas tagasi, mis on oluline liikumapanev kiirus ühe suu saavutamiseks rula.

Gluteus maximus on üks teie keha suurimaid lihaseid, mis ulatuvad teie puusadest kuni hamstringini. Gluteus maximus on oluline rulluisutamise stabiliseeriv lihastik, mis võimaldab teil säilitada tasakaalu, kui liikuda kummagi püstiasendisse. Laiendades, eriti ülitundlikel aladel, aktiveerib teie puusad gluteus maximus. Hüpikerepikendused aitavad ratsutastel saavutada maksimaalset kiirust, kui nad liiguvad edasi tasasele pinnale.

Võite lihaseid oma jalamil arendada, rullides. Jalakärsked lihased, mida nimetatakse vasikatena, aitavad teie neljajalgadel pikendada oma põlvi. Rippvalitsejad toetuvad pahkluu tahtmatu paindumisega, mis suunab teie varbad allapoole. Planteri painde võimaldab teil oma keha esiosa kaalu suunata, mis aitab nihutada liikuva rula suunda selles suunas. Tibialise eesmine lihas, mis moodustab teie põsed, kontrollib seljaaju painet. Dorsaalne painde võimaldab teil kallutada oma kontsad allapoole, kui rula, mis tagab juhtsuunalise juhtimise tasapinna paindumise vastassuunas.

Tuum

Neljarattalised

Hamstringid

Gluteus Maximus

Alumised jalad