Millised on mõned korvpalli liigutused, kui sõidate ostukorvi?

Prolific võitjad teenivad pealkirjad korvpalli ja hea põhjusel. See pole nii kerge järjekindlalt punkte koguda. Esiteks, peate põgenema kiirete valvurite ja nende katsetega blokeerida oma teed või pühkida palli teilt. Kui olete selle saavutanud, jõuate “suurte puude juurde” – vastanduvad suured mehed, kes tahavad blokeerida oma löögi, kuid sageli armastavad seda, et teid koputab sinu tagaküljel ja saadad sulle vabakäigu jooneni, mitte anna Üles kergesti. Et olla suurepärane auhind, peate juhtima ostukorvi juhtima mõningaid edasijõudnutega liikumisi.

Crossover Dribble

Kaitsja võib olla raske saada, kui ta teab, kuidas te lähete. Kui ta on kiire, võib ta takistada oma teed ja sundida sind palli lüüa või tõmbama solvava viga. Aga kui sul on oma repertuaaris läbilõikeline vöökoht, võite hoida teda ettevaatlikus. Läbisõit on suhteliselt lihtne samm, mille abil te üritate oma kaitsjat sel viisil suunata, seejärel kiiresti libisev kogu keha ja suunduge teises suunas. Kui see on täpselt tehtud, võib see vastaste jälgedes külmuda.

Hüpata peatus

Hüppepeatus on korvpalli suhteliselt hiljuti kasutatud, kuid väga kasutatav tehnika. See teenib mitmeid eesmärke. See aitab teil vältida laadimist kaitsjale. See aitab teil end kiiremini transportida ennast parema punktisumma saamiseks ja see aitab kaotada kaitsja. Hüppeni saab teha, tõmmates oma sõrmekäepidet autosõidu lõpus ja samal ajal hüppades külgmiselt põranda teisele kohale, enne palli laskmist. Peate käima oma hüpiknurga kohe pärast seda, kui olete lõpetanud oma löögi, või teid kutsutakse reisimiseks.

Üles ja alla

Üles-ja-all on võimalus hoida vastased oma löögi blokeerida. Kui sõidate korvile täiesti aura poole ja näete, et tulboblokaator ilmub, käivitage ennast õhku ja hakake palli laiendama nii, nagu oleksite proovile panema. Kuid kui ta jõuab ploki poole, tõmmake pall tagasi ja lükake oma keha oma käe alla, kui kallite korvi suunas. Siis tuuakse pall tagasi ülespoole ja üritab seda korvi keerata.

Floater

Ujuk on keeruline võistlus, sest see hõlmab palli pehme puudutamist, kui liigute täiskiirusel. Kuid see on ka efektiivne võimalus luua võimalikult suurim protsent. Kui sõidad rummale ja näed, et korvi all olev ala on rahvarohke, tõstke pall oma käega ühe käega ja tõmmake seda ettevaatlikult korvile. Keskenduge paljude kaarlampide asetamisele ja käsitsi käepidemetele, et vältida selle blokeerimist või selle nägemist kraega.