Kaalutreeningu ajakava pluss harjutused

Kaalutreeningu ajakava järgimine võib esialgu esile tuua väljakutse, kuid kui teie konkreetne eesmärk on motiveeritud, võib kaalutreeningu ajakava väljaarendamine parandada teie üldist tervist ja elukvaliteeti. Võttes ajakava harjutusi, mille eesmärk on suurendada oma jõudu, vastupidavust ja lihasmassi, võib anda kogu vajaliku motivatsiooni raviskeemi järgimiseks. Muutke ajakava erinevate harjutustega, et oma treening värske. See hoiab teid huvitatud ja aitab teie lihaseid edasi arendada.

Arendage oma lihaseid

Kui sa lihtsalt hakkad kaalutreeninguid oma treeningusse lisama, lülitage oma treening välja, kasutades nii vaba massi kui ka masinaid. Parimate tulemuste saamiseks alustades oma treeningute ajal erinevate lihaste rühmade sidumist. Näiteks planeerige oma selga ja rindkere õpetamist samal päeval, planeerige samal päeval jalgade – nelinurksete ja hamstrike – väljaõpetamiseks planeerima oma käsi – bicepsi ja tricepsi – samal päeval kui teie Õlad.

Spetsiifilised harjutused

Tugevdatud rihvelrullid ja kaablirattad on head harjutused, mis kasutavad masinaid ja tagaküljele mõeldud vaba raskused. Kaldus pingutuspress ja hantli lendavad on rindkere jaoks kasulikud. Jalgade pressid, rätikud, jalajälgid ja jäigad tõmblukud. Tricep pikendused ja barbell curls õpetavad käsi ja õlg vajutades hoolitsevad oma õlgade eest.