Viinamarjakestusega kana “küpsetamiseks

Loksuta ‘n Küpsetamine on Kraft Foodsist maitsestatud leivakujuline segu. See saab oma kaubamärgi nime kana valmistamise viisiks, nimelt loksutades kana tükki riivsibulaga täidetud kotti ja küpsetades neid, selle asemel et neid praadida. Mitte ainult saate valmistada oma kana Shake ‘n Bake tüüpilise moodi, saate seda teha ka muul viisil.

Maitsvad marinaadid niiskuse jaoks

Enne kana tükkide ettevalmistamist niisutage neid nii, et riivsed küpsised kinni hoiaksid. Kuigi piisab vaid veest, lisab marinaad teie kanale maitse. Külmkapis küpsetage oma kana tükid lihtsas soolvees soolaga ja vürtsidega või mingi salatikastmega öö läbi, enne kui hakkate kana oma kastmist loksutama. Kuigi kana marineerimine muudab selle mahlakamaks, pole see vajalik ja võite kana oma lemmikmariinaadis, madala rasvasisaldusega majoneesi või kastmega grillisegust kastmes enne selle panemist panna. Küpseta kana kohe pärast seda, kui see on kartuliga purustatud, et vältida rasvade saamist.

Cooking Meetodid

Pärast kana küpsetamist Shake’n Bake’iga saate küpsetada see ahjus või grillida see oma grillile, et lisada sellele veidi suitsune maitse. Grillige terved tükid kaetud kana või lõigake oma kana väikesteks tükkideks kana kabobside valmistamiseks võrguplekkides. Kana purustamine võib anda grillimise maitsta ilma grillita. Kui soovite oma kaetud kana tükke panna, kasutage väikest kogust taimset õli, mis on madala küllastunud rasvadega, näiteks canola õli. Kuna leivapuuviljad lisavad teie kanale karge, võite enne toiduvalmistamist eemaldada nahalt kõik osad, et eemaldada liigne rasv.

Maitsestamise lisandid ja kastmed

Loksuta “küpsetamise segu juba sisaldab mitmesuguseid maitseaineid ja pakub erinevaid maitsed. Võite lisada ka mõned oma lemmikmaitsed, lisades enne kaseti katmist kanepipähklit löömisele või mõnele värskele maastikule, nagu tillille, tüümiani, salvei, köömne või karripulbrit. Lisage kanale mõni täiendav kruus, segades purustatud maisihelbeid või Panko riivsiba koos Chake’i küpsetamise seguga. Jooge natuke sinepi praetud küpsetatud kana üle ekstra maitse. Võite ka keedetud kanale pisut spagetid kastmes panna, et luua Itaalia-teemaline eine.

Riiul ja kana ohutus

Valige kana, mis on märgistatud kui “USDA sertifitseeritud orgaaniline”, et tagada antibiootikumide ja hormoonide sisaldus, soovitab Stanfordi Ülikooli Maaülikool. Kui küpsetate kana, mis on kaetud “Shake ‘n Bake’iga, kontrollige, kas sisemine temperatuur jõuab lihase termomeetriga vähemalt 165 kraadi Fahrenheiti,” ütles Foodsafety.gov. Hävitage kõik küpsetatud küpsetatud küpsetatud küpsetatud kana. Kui märkate, et teie Shake’i küpsetamine lõhnab ebameeldivaks või on valatud, loobuge sellest. Loksuta küpsetatud leivakujuline segu kestab tavaliselt kuni pakendis märgitud aegumiskuupäevani või umbes ühe aasta sahveri või isegi oma sügavkülmikusse, seadke oma sügavkülmik 0 ° C-ni. Küpsetatud kana küpsetatakse koos küpsetamisega. Küpsetatakse külmkapis neli päeva , Seatud temperatuurile 0 F kuni 40 F või külmem või neli kuud külmikus.