Viis parimat vaba aja spordi- ja vaba aja veetmist

Sport on tavaliselt mõeldud meelelahutuseks, kuid võite oma lemmik spordi- ja vaba aja tegevusi harjutada. Selle tulemusena saate oma sportimisvõimaluste parandamiseks kasutada sporti ja tegevusi. Viis parimat spordi- ja meelelahutuslikku tegevust parandavad teie üldist sobivust, suurendades jõudu ja vastupidavust, kui põletad kaloreid ja liigse keha rasva.

Murdmaasuusatamine

Murdmaasuusatamine on suusatamine ja matkamine, mis pakub suvel ja lõbustusvõimalusi. Murdmaasuusatamiseks kasutatav looduslik liikumine annab kogu aeroobse treeningu. Iga algatus hõlmab õlgade, selja, rindkere, südamiku ja jalgade, mille tulemuseks on võime põletada umbes 600 kuni 900 kalorit tunnis. Mõtle õppija õpetaja ja laenuvõimalusi sõpradega õppima põhitõdesid murdmaasuusatamine.

Backpacking

Pakistamise ja raja löömise lihtsus muudab backpacking üheks viiest parimast väljasõidu spordist ja harrastustegevusest harjutamiseks. Pakkimine ja matkarajad võivad ulatuda lühikestest matkadest kuni mitmepäevaste ekspeditsioonidega lihtsateks treppideks kuni tehniliste ronimisteni. Sõltumata backpacking reisi intensiivsusest ja kestusest, põletate suures koguses kaloreid, kui ilmategevad suurepäraselt. Ühe tunni seljakott võib põletada umbes 600-700 kalorit tunnis, hoides alumist keha tugevust ja vastupidavust.

Running

Running on klassikaline spordi- ja vaba aja aktiivne tegevus, mis on üks parimaid hoonete vastupidavuse, vastupidavuse ja lihaste sobivuse suunas kalorite põletamisel. See on ka võimalus veeta aega sõprade ja perega ning nõuab ainult minimaalset varustust ja koolitust. Kui kiirus on 8 km / h, võib põletada rohkem kui 1000 kalorit tunnis ja võite seda summat suurendada kergekäelise väljasõiduga, nagu mäed või rajad.

Jalgrattasport

Õppimine jalgrattaga sõitmiseks on lastele läbisõiduraamatus, kuid jalgrattasõit võib anda kehalise aktiivsuse ja sobivuse eluaegseks. Võite jalgratta sillutada teedel või rajad koos maastikurattadega, et kogeda mägedes või metsades kaugemaid kohti. Koos põlemisega ligikaudu 400 kalorit tunnis tekib jalgrattasõit madala keha tugevusega, parandades samas tasakaalu, koordinatsiooni ja südame-veresoonkonna sobivust.

Ujumine on tuntud madala mõjuga keha treeningu pakkumise eest, kuid see on ka üks parimaid spordiüritusi. Võite oma ujumisaktiivsust muuta vabas ääres ujumisega vesi aeroobikasse välibasseinis või kohalikus järves. Ujumine on tavaline alternatiiv jooksmisele, jalgrattasõidule või matkamisele, kui ilm kuubeneb. Ühe tunni ujumine põleb umbes 600-750 kalorit ja parandab vastupidavust, tugevust ja kooskõlastamist.

Ujumine