Parimad snowshoeingutega talvesaapad

Snowshoeing on põhiliseks meetodiks sügava lume liikumiseks üle 6000 aasta. Hoolimata sellest, et lumetormide pikaajaline hõrenemine on inimestele võimatu, võib teie kogemus kannatada, kui kasutate valesid saapaid. Parimad sääsked saapad peavad hoida oma jalad sooja ja kuivana ning kindlalt kinni siduma, et hoida sind mugavalt liikumas. Spetsiaalselt lumelaudadele mõeldud saapad ei ole olemas, kuid mõnedel saapaudadel on funktsioone, mis muudavad need ülesandeks eriti sobivad.

Lume hoidmine, kus see kuulub

Lumelauaga käivitamise kõige olulisem tunnus on võime hoida jalad kuivalt ja mugavalt. Parimad saapad saavutavad selle, kasutades veekindlat hingavat membraani, mis takistab niiskuse, et lumi või udune sulatatakse sissesõidul, samal ajal võimaldades higistamist aurustuda. See hoiab märjate jalgade hõõguvat tunne teie lumelauaga sõitmise hävitamisest. Veekindlad-hingavad membraanid töötavad paremini kui kattekihid, kuna need aja jooksul ei hõõru.

Icy Gripi saamine

Enamik snowshoeing reise läbib erinevaid maastiku, muutes hea allosa oluliseks snowshoe boot. Kui teil on vaja eemaldada oma snowshoes ronida üle takistuse, tahad karmi kummist lukud, et haarata jää või langenud puu laagrid turvalisuse ja ohutuse tagamiseks. Lumelauda jalatsi aksessuaar peaks olema kindel, et saaksite oma lumelauda kinni jäädest kindlalt lüüa. Mõned saapad on varustatud väikeste metallist hammastega, mis tagavad kindlale kontaktpinnale mis tahes külmse pinnaga.

Viibimine lisatud

Parim snoodhoone-boks tagab teie lumelava sidumise jaoks kindla ühenduse. Kummilõike või nahka jalatsi jalanõu peale saate kindlalt kinni panna, nii et kindel õla, mis ei kummarda või kõverduda jalutamise ajal, hoiab ära sidumise vabanemise aja jooksul. Snowshoe saapadel peaks olema ka väike huule kandiku aluses, mis hoiab sinu lumelava sidumispikkust libisemist kõndides. Parim boot kinnitub ka kindlalt pahkluu kohal, andes teile toetuse, et vältida keeristamist, kui kaotad oma tasakaalu.

Hoidke oma piggies veetlevat

Subzero temperatuurid sunnivad keha kaotama oma jäsemete eest kuumust, muutes oma varbad eriti kaldunuks külmumisele ja tuimale. Hea snästlik saapad võitlevad selle vastu sünteetilise isolatsiooniga, mis takistab teie käivitamisel sooja õhku, et vältida sujuvat külmutamist teie varesel rannasõidul. Mõned snästud saapad võimaldavad teil pärast pikka päeva eemaldada isolatsioonikihi kiiremaks kuivatamiseks. Kui saapa isolatsioon ei ole aasta kõige külmematel päevadel üsna piisav, saate seda paksu paari villakiuduga tõsta.