Parimad jalgrattad üle 60 aasta

Parimad jalgrattad üle 60-aastastele sõitjatele pakuvad mugavust. Kuna paljudel 60-aastastel ja vanematel inimestel on tihti füüsilisi probleeme, tuleb võistlejatel kaaluda jalgratastega funktsioone, mis vähendavad teie keha stressi. Otsige jalgrattaid mugavate sadulate ja kujundustega, mis hoiavad teid püsti nii palju kui võimalik.

Kõige mugavamad jalgrattad 60-aastastele seadmetele võimaldavad sõita istudes püstises asendis. See tähendab, et peaksite otsima ristlejat või mugavat jalgratast. Need jalgrattad on kõrghoovad, mis võimaldavad teil istuda ja tagasi kallutada, nii et teid ei liigutaks edasi. Neil on ka laiad rehvid sujuvaks sõiduks, väheseks käiguvahetuseks ning šokkide neelamiseks mõeldud kahvlid ja istmepostid. Kõige tähtsam on see, et jalgratastel on mugavad sadulad.

Sellest ei piisa, et mugavusratastel on õhuke istmed. Üle 60-aastane rattur peab kaaluma oma kõhu ja tema “istuma luud” ja ostma sadul, mis mahub mõlemale. Istuvad luud teevad kontakti istmega. Murdejoon on istmete vahel paiknevate luude vahel ja toimib nivellementide ja arterite ristmikuna, mis kannavad kogu alakeha verd ja närvide funktsiooni. Surve sellel alal põhjustab tuimust ja annab tulemusi kõike alates seksuaalsest düsfunktsioonist kuni eesnäärme probleemideni.

Mugavad sadulad tulevad eri kuju ja suurusega. Üle 60 aasta vanused ratturid peaksid otsima istmeid 8-12 tolli laiusega ja lisama geeli polsterit, et mahutada istuma luud. Mõelge sadule, mis leevendab kõhukinnisurvet, nagu näiteks hobusejalatsi kujuline sadul, selge sadul või keskel sügava kraaviga sadul. Mõned sadulad koosnevad kahest padjast, üks igale istujale. Vaadake ka nahast või kõrgtehnoloogilisest kangast valmistatud katet, mis takistab niiskust ja takistab hõõrumist.

Enne mugavusrataste ostmist peaksid 60-aastased pidama sobivaks. Esmalt proovige jalgratast poe parkla. Veenduge, et sadul on mugav ja ei suru oma kubemekindlalt. Veenduge, et olete istumas püsti ja hüppab mugavalt üle punnid, kuna need amortisaatorid teevad oma tööd. Seadke oma sadul kõrgusele, mis võimaldab teil pedaali pikendamise ajal põlvi veidi painutada.

Tavapärase ratta suurepärane alternatiiv on lamav. Lamised jalgrattad toetavad selga ja vähendavad survet kõhukelmele ja istuma luud. Paul K. Nolan, M.D. loetleb lammaste jalgrataste meditsiinilisi eeliseid, et hõlmata ka sademe haavandeid, parema massi jaotumist, mis leevendab survet närvidele, lülisamba paremat positsioneerimist, alaselja stressi vähendamist ja stressi leevendamist kätele ja õladele. Nolan märgib ka, et mägironijad pakuvad sõitjatele paremat nähtavust, muutes jalgrattad liikluse ohutumaks kui tavalised jalgrattad.

Bike stiil

Istekohtade vajaduste mõistmine

Kombineeritud sadulatüübid

Fit

Lambavööd