Mida teha, et ära hoida südame pärast väsimust

Regulaarne südame harjutus aitab teil mõne naela varjata või säilitada oma praegust kehast, kuid pärast jooksujalatsite ümberpaigutamist võib liigne väsimus olla kahjulik. Kui teie treening jätab teid loidus ja uniseks, tunnete end järgmisel päeval vähem higistust ja teie tervislik seisund võib kannatada. Selle asemel võta enne treeningut, selle ajal ja pärast treeningut vajalikke meetmeid väsimuse vältimiseks.

Laadige õige toitu

Täieliku kõhu südame treeningu läbiviimine ei ole ideaalne ega tühjenenud kõhuga. Selle asemel valmistage oma keha ette treeningule, sööge kerge eine või suupiste üks kuni kaks tundi, enne kui plaanite kasutada. Eine või suupiste peaks olema kõrge süsivesikutega, et anda energiat teie eelseisvale treeningule. Kergesti tarbitavate suupistete näideteks on näiteks värsked puuviljad, jogurt ja kaerahelbed.

Jooma, jooma ja joob veelgi rohkem

Nõuetekohane hüdratsioon on igale treeningule omane, kuid te ei tohiks lihtsalt hakata vee vette võtma, kui oled oma jalgsi või jalgrattaga sõitma. Jooge vett pidevalt kogu päeva jooksul, kui valmistute oma südame treeninguks ja treenimise ajal hüdreeritakse, et vähendada lihaste väsimust ja dehüdratsiooni. Kui teie südame löögisagedus kestab kuni tund, jookse treeningu aja jooksul iga kolme tunni järel kuni kaheksa untsi vett iga 15 või 20 minuti järel. Kui kavatsete kasutada rohkem kui 60 minutit, jookse iga 15-20 minuti jooksul 3 kuni 8 untsi spordijooki.

Pats ise

Protsessi või ujumise tempo tõus võib suurendada aktiivsuse kalorite põletamist, kuid põhjustab ka väsimust. Õppige, kuidas oma tempos käituda, nii et te ei laseks treeningut mitte ainult ilma väsimuseta, vaid ka tunda, et järgnevad tundid ei tundu liiga väsinud. Seda tehes muutub lihtsamaks, seda rohkem te harjutate. Näiteks kui teie igapäevane südame treening koosneb 3-miilist läbikukkumisest, jälgige, kui kaua kulub kaugus. Seejärel kasutage kellaaega, et jälgida oma aega järgnevate jooksude ajal ja tagada, et te jääte rajale. Lisaks, kui te ei ole valmis tundide pikkuseks, proovige neli 15-minutilist jooksmist.

Kütuse oma keha

Kuigi õige toitumine enne treeningut aitab teil vältida väsimust ja lihasvalu, on pärast treeningut õige söömine samuti oluline. Pärast südame pärast ei pruugi teil pärast sööki maha istuda, kuid püüavad pärast sundimist süüa vähemalt suupisteid. Karbid ja proteiin sobivad ideaalselt – kaaluge selliseid toiduaineid nagu süsivesikuid ja valku sisaldavaid puuvilju, maguskartulit, kana, kala või täiskasvanuid.