Tagasilendamise eesmärk

Tagantjärele pikendamine on manööver, mida kasutatakse erektori spinae ja teiste väiksemate stabiliseerivate lihaste tagumiseks. Nende lihaste tugevdamine on oluline mitmel põhjusel. Selja pikendamise teostamine korralikult vähendab vigastuste tõenäosust ja tagab sihtmärgi lihaste töötamise. Tagasi laiendamine ei ole kõigile inimestele turvaline, enne treeningu tegemist on oluline kaaluda.

Taust

Vastavalt Clevelandi kliiniku arstide arvamusele, võib kaheksa iga 10-st inimest eeldada, et tal on eluajal vähemalt üks kord alakooret. See kõrge vigastusaste koos sellega kaasnevate kaotatud tootlikkuse ajaga muudab selja tugevdamise ja seljavalu ennetamise oluliseks prioriteediks tervises ja tervises.

Täitmine

Tagasi pikendamise teostamiseks asetage põranda kõhuosa. Teie jalad peaksid olema täielikult laienenud ja teie käed peavad olema teie keha külgedel. Nüüd tõstke aeglaselt ülemine keha, kuni teie rinnus on 2 tolli põrandast maha. Hoidke seda asendit vähemalt 30 sekundit ja seejärel langetage keha. Tehke seda manööverdamist vähemalt viis korda. Veenduge, et teie lülisamba on neutraalne, kui tõsta oma ülakeha põrandast välja, ärge kaar oma selga.

Kasu

Sel viisil pikendamise teostamine suurendab teie võimet koordineerida liikumist läbi alaselja. Muud täiustused hõlmavad tugevamat seljaosa ja vastupidavust, millel on rohkem vastupidavust. Kokkuvõttes toovad need positiivsed reaktsioonid paremaks seljaosaks, mis on oluline seljavigastuste vältimiseks.

Kaalutlused

Mõned inimesed peaksid vältima pikendamist. Need, kellel on hernide kett, peaksid seda harjutust vältima, kuna see võib suurendada meeleolu vererõhku. Inimesed, kellel on tundlikud seljaaju närvid, peaksid selle kasutamise ka ära hoidma, kui arst ei nõua teisiti. Inimesed, kellel on äärmiselt ülekaal või kellel on kehv tagavarab, ei pruugi olla võimelised seda harjutust korrektselt tegema ja neil on harjutuse ajal harjumus. Neid inimesi võib paremini kasutada tagaukse laiendamise masinaga, kuni nende seljad suudavad töödelda suuremat töökoormust.