Mida teie kehal kärbib?

Kõhu kramp on üks peamisi harjutusi tuumalihaste toonimiseks. Tavaliselt tehakse seda põranda pinnalt näo-põranda külge painutades, kõhu kõdistab tooni ja tugevdab rectus abdominust ja ümbritsevat südamelihaseid, parandades oma asendit ja võimaldades teil oma keha tõhusamalt üles tõsta ja pöörata.

Kõhupulgad on klassikaline harjutus, mis määrab kõhu lihased. Kuid vastupidi populaarsele veendumusele, koorikud tegelikult ei põle mao rasva. Selle asemel, et toota rectus abdominus ja kaldu lihaseid, südamike lihased pinguldavad järk-järgult populaarse kuue paki kuju. Kujundatud välimuse loomiseks peate oma lihaste treeningute kombineerimiseks aeroobse harjutuse ühendama oma lihaseid katva rasva eemaldamiseks.

Niipea, kui tõmbate oma rinda oma põlvede suunas, rindkere kõhu lihased lõikuvad ja pinguldavad, toetades ülemise keha kõrgust. Treenimine teie tuumalihade jaoks suureneb järk-järgult, kui keha pöördub maapinnale 45-kraadise nurga all, mis võib põhjustada teie kõhu lihaseid raputada. Korrapärase kruusanravi võtmisega lihaste tugevus ning massi ja tiheduse suurenemine, mis võimaldab teil iga komplekti veelgi rohkem purustada.

Uuringus, mille tegi American Council for Exercise, võrreldi erinevaid lähenemisi kõhukrambile ja määrati 13 harjutust, mis põhjustavad rectus abdominosi ja kaldus lihase aktiivsust. Vertikaalne jala kramp, mis koosnes kõhu kõhu ja jalgade tõusust, oli mõlema lihasgrupi jaoks viienda koha peal, samal ajal kui vastupidine kramp oli seitsmes peal. Kui leiate, et teie tavaline kõhuõõne harjutus muutub vähem efektiivseks, suurendage oma tuumori lihaste treeningut, tehes kõrgeid kõhuõõnde.

Nagu kõik harjutused, kannatab kõhu krakk vigastuse võimalus. Hoiduge kaela ja seljaaju tüvest, liigutades oma käed rinda, selle asemel, et hoida oma peaga kinni. Samuti pingutage kõhu lihaseid, kui tõsta oma ülemist küünte maapinnast, et vähendada lülisamba mõju. Rääkige oma arstiga, kui olete põhitehnikatega kursis või olete kindel, kuidas teie keha reageerib.

Efektiivsus

Crunchesi füüsika

Tüübid

Ohutuskaalutlused