Kus tuleb kasutada testosterooni kreemi

Testosterooni kreemid on hormonaalsed toidulisandid, millel on mõned erinevad rakendused. Nad kasvavad populaarsuse seas weightlifters ja sportlased nende võimet edendada lihaste kasvu infundeerides lihaseid kõrge kontsentratsioonide testosterooni. Testosterooni manustatakse meestele, kellel on puudujääke hormoon, ja mõned mehed otsivad testosterooni kreeme, et aidata võidelda organismi loomuliku testosterooni languse pärast nende vanustamist.

Otsustage, miks soovite kasutada testosterooni kreemi. Kui te sihite teatud lihaseid, peate kasutama koort nendes piirkondades. Kui koor on üldiseks kasutamiseks, siis rakendate seda mõnele tavalisele kohale.

Teie naha sihtala on väikseima juuksekarva, samuti olulise verevooluga piirkondades. Üldkasutatavad populaarsed laigud hõlmavad siseseid ja reite ning põlvede taga. Kui püüate mõnda konkreetset lihast mõjutada, katke see ala nii põhjalikult kui võimalik.

Kui te olete naisi, kes kasutavad hormooni puuduse raviks testosterooni kreemi, doseerige kaks korda päevas testaalsteroosi pooldoosi. Mehed peaksid vältima hormoonide puudulikkuse raviks või arsti korralduste kohaselt testosteroonikreemi kasutamist nende suguelunditele.