Kindel 7-päevane dieedi kava

7-päevane toiduplaan või 7-päevane detoxplaan lubab kaalulangus vaid seitsme päeva jooksul täpsetele teile antud juhistele järgides. Kuna tulemused erinevad inimesest inimesele, rääkige oma tervishoiutöötajaga enne uue dieedi programmi alustamist.

Mis see on?

Plaani tööd pakub võõrutusprotsessi, suurendab immuunsust ja tekitab tundlikele kemikaalidele tuntud serotoniini ajus. California meditsiiniliidu toitumisnõustaja Dr Brianna Goldberg ütleb, et see ei ole kindlasti pikaajaline toitumise programm ja seda tuleks kasutada ainult seitse päeva, kolm või neli korda aastas.

Kuidas see aitab kaotada kaalu

Dieedirežiim tugineb ainult puuvilja-, köögivilja- ja jogurti tarbimisele ning väidab, et see on tõhus organismi detoksikatsiooniks. Goldberg ütleb: “Plaani esimene päev on väga karm, kuid kui te järgite plaani vastavalt, märkate aeglaselt, et teie keha on puhastatud.” Kaal kaob, sest plaan on kontrollitud ja sellel on madala rasvasisaldusega ja kalorsusega toitumine. Puuviljad ja köögiviljad, mida võtate, toidavad ka suures koguses vitamiine ja mineraale teie kehasse.

Puudused

Selle toiduga seotud suurte puudustega kaasnevad puu-ja köögiviljade kõrged kulud ning mõned toidud on ette valmistamiseks palju aega. Toitumisspetsialist Laura Finnigan soovitab seda dieeti kasutada nädala jooksul, kui olete suhteliselt vaba või kodus, kuna võõrutusprotsess võib põhjustada peavalu.

Igapäevased plaanid

1. päev hõlmab ainult puuvilju, välja arvatud banaanid. Finnigan soovitab ainult arbuusid kinni pidada, see soodustab kiiremat ja stabiilsemat kehakaalu langust, kuna kalorite tarbimine on väga madal. 2. päev hõlmab ainult köögivilja, keedetud või toores toitu. Puuduvad piirangud köögiviljadel, mida saate, kuid proovige kinni hoida kiudainesisaldusega toiduaineid. 3. päev võimaldab teil puuvilju ja köögivilju segada, välja arvatud banaanid ja kartulid. 4. päev sisaldab söömist üles Kaheksa banaani ja kolm klaasi piima. Sul on lubatud köögiviljasupp, kui soovite. Päev 5 võimaldab teil kapsleid, tomati ja muid köögivilju, kuid peate suurendama oma vett, et eemaldada keha sisemine süsteem. 6. päev Sisaldab ka kapsleid, köögivilju ja vett; 7. päev lõpeb puuviljamahlade, köögiviljade ja pruuni riisi omamisega. Ideaalis päeval 7, tuleks köögivilju võtta salati kujul.

Kes peaks proovima dieeti

Toit on raske järgida neid, kes tarbivad regulaarselt liha, sest see on rangelt taimetoitlane toitumine. Kui olete rase või teil on diabeet, siis Goldberg ütleb, et te ei tohiks seda dieeti proovida.